Huisgemaakte sinaasappelgelei, gemaakt met vers geperst sinaasappelsap. Het is gezonder dan kant-en-klaar kopen. Je kunt het ook in andere smaken maken, gebruik eventueel ook sap uit de winkel.
Mijn zelfgemaakte sinaasappelgelei
Ingrediënten
600 ml natuurlijk sinaasappelsap
200 gr. van suiker
6 blaadjes kleurloze gelatine
200 ml water
6 dunne sinaasappelschillen
Methode van voorbereiden
Begin met het weken van de gelatineblaadjes in lauwwarm water. Doe de suiker, de sinaasappelschillen en het water in een steelpan, laat het koken tot het een suikerstroop begint te vormen.
Verwijder de sinaasappelschillen en voeg het sap toe. Als de bereiding begint te koken, laat je het nog twee minuten staan en zet je het uit.
Laat de gelatineblaadjes uitlekken, knijp ze uit met je handen en voeg toe aan de bereiding en roer tot ze zijn opgelost.
Verdeel over afzonderlijke kommen of vormpjes voor instant pudding en plaats in de koelkast gedurende ongeveer 6 uur of tot het gestold is. Genieten!
Comentários
Enviar um comentário
Grata pelo seu comentário no meu blog!